Dariusz Brzozowiec

 

image001

Lider projektu Polska Waluta Lokalna Zielony.

Od kilkunastu lat propagator ruchu lokalnych walut w Polsce. Prelegent oraz autor publikacji dotyczących wspomnianej tematyki. Współorganizator wielu konferencji dotyczących problematyki monetarnej. Były Członek Rady Dyrektorów międzynarodowego stowarzyszenia IRTA, działającego na rzecz alternatywnych systemów transakcyjnych od 36 lat. Projektant systemów informatycznych obsługujących inicjatywy „wolnych pieniędzy”. Trener oraz analityk międzynarodowy w zakresie wdrażania systemów lokalnych walut. Prywatnie ojciec zatroskany o przyszłość swoich dzieci w zmonopolizowanym i zadłużonym świecie…

Sylwia Bortniak
image004

Socjolog, Dyrektor Zarządzająca w Concierge Polska. Z branżą usług hotelowych związana od 15 lat. Specjalizuje się w projektach szkoleniowych skierowanych do pracowników działów: recepcji, marketingu w zakresie standardów obsługi gości.  Realizuje również szkolenia z zakresu: umiejętności społecznych, rozwoju osobistego i zawodowego oraz integracji zespołów.  Przeprowadziła kilkadziesiąt programów szkoleniowych dla różnych grup zawodowych. Jako jedyna w Polsce posiada  licencję na prowadzenie renomowanych treningów szkoleniowych autorstwa Holly Stiel, która jest światowym autorytetem w dziedzinie obsługi klientów. Autorka  artykułów poświęconych roli jakości obsługi gości, podnoszenia standardów w usługach publikowanych w najbardziej poczytnych periodykach branżowych. Ekspert portalu horeca.pl.  W roku 2007 wyróżniona odznaką prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Concierge „Les Clefs d’  Or USA” za propagowanie i wdrażanie w Polsce najlepszych wzorców obsługi klientów.

 

Elżbieta Nitsze

image006

W trakcie swojej 19-letniej kariery w branży hotelarskiej Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową w obszarze hotelarstwa, a przez ostatnich sześć lat związana była z siecią Elbest Hotels, najpierw jako dyrektor generalny 4-gwiazdkowego hotelu Krynica Conference & Spa w Krynicy Zdroju, a później jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej grupy hotelowej. Nowa Pani dyrektor pracowała już w Airport Hotelu, gdy był otwierany 13 lat temu, najpierw kierowała sprzedażą, a potem została dyrektorem generalnym. Jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle oraz wydziału zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Od pięciu lat jest trenerem w Akademii Hotelarza.

 

Piotr Sołtys

 image007


Jest przedsiębiorcą, inwestorem na rynkach kapitałowych oraz rynku nieruchomości, publicystą ekonomicznym i biznesowym. Ekspert i praktyk w temacie zaufania w biznesie, budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego, psychologii motywacji oraz uwalniania wewnętrznego potencjału do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Skuteczny manager specjalizujący się w rynkach o dużym potencjale inwestycyjnym. Współpracuje z czołowymi polskimi przedsiębiorcami, oraz ludźmi kultury, sztuki i sportu realizując kolejne projekty biznesowe. W 2013 r. znalazł się na liście TOP MANAGER 500 publikowanej przez Puls Biznesu. Jest jednym z najbardziej charyzmatycznych trenerów strategi budowania wolności finansowej w Polsce. Aktualnie: Współwłaściciel grupy kapitałowej VANTIS Holding której wartość wyceniana jest na klika milionów PLN. (Eduneo Sp. z o.o. / Invetus Sp. z o.o. / Gold Partner Sp. z o.o. / Platforma Business Connect) Pomysłodawca programu gospodarczego „Organizacja Społecznie Zaangażowana” realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych Sp. z o.o.. Właściciel Agencji Interaktywnej EPROnet. Fundator Honorowy w Fundacji Chcepomagac.org Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców .

 

Monika Sienkiewicz

image009
Wykształcenie wyższe – zarządzanie i marketing oraz podyplomowe: zarządzanie przedsiębiorstwem, manager administracji publicznej. Kursy specjalistyczne: akademia zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacje, narzędzia skutecznego managera, zarządzanie projektami metodą PMI, wzrost małego biznesu; Od 2001 roku związana z zarządzaniem w polskich firmach. Od 2007 r. właściciel firmy Empiria, doradca biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Konsultantka przekonana o strategicznym wpływie ludzkiej pracy i umysłu na pomyślny rozwój świata i każdej nowoczesnej organizacji w nim działającej. Poprzez umiejętną współpracę z ludźmi i ich nieustanny rozwój, a także tworzenie optymalnych wysokojakościowych zespołów, skutecznie
buduje sukces najróżniejszych typów firm. Doskonale zna zagadnienia HR, posiada naturalny talent ułatwiający komunikację, a także dobre zrozumienie najważniejszych zjawisk psychologicznych.
4 lata pracowała w Zarządzie Śląskiego Towarzystwa Marketingowego (członek zarządu, członek komisji rewizyjnej). Szkoleniowiec i coach w zakresie zarządzania i marketingu – doświadczenie 7 lat. Certyfikowany mistrz strategicznej gry szkoleniowej “Twierdza Poznań”
Wychodząc do pracy do jakiejś firmy lub grupy szkoleniowej, nie mogę się doczekać kiedy się tam już znajdę. Uwielbiam swoją pracę.