Piotr Sołtys
przedsiębiorca, inwestor na rynkach kapitałowych oraz rynku nieruchomości, filantrop, publicysta ekonomiczny i biznesowy
sołtys
„Róbmy wielkie rzeczy, z dobrych powodów, z odpowiednimi ludźmi” Aktualnie współwłaściciel grupy kapitałowej Vantis Holding. Pomysłodawca programu gospodarczego Organizacja Społecznie Zaangażowana realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych Sp. z o.o. Właściciel agencji marketingu internetowego Epronet. Fundator Honorowy w Fundacji ChcePomagac.org. Prezes zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców. Ekspert i praktyk w temacie budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego, psychologii motywacji oraz uwalniania wewnętrznego potencjału do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Skuteczny manager specjalizujący się w rynkach o dużym potencjale inwestycyjnym. Współpracuje z czołowymi polskimi przedsiębiorcami, oraz ludźmi kultury, sztuki i sportu, realizując kolejne projekty biznesowe. W 2013 r. znalazł się na liście Top Manager 500 publikowanej przez Puls Biznesu.

 

Krzysztof Głąbiński

indeks

Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie, ukończył dwa fakultety podyplomowe z Business Management na Uniwersytecie w Aberdeed i na Uniwersytecie WITS w Johannesburgu. Karierę w hotelarstwie rozpoczął pracujac dla sieci Marriott w Warszawie i Dubaju. Następne 17 lat pracował dla linii lotniczych: Delta Airlines, British Airwys, Lot Polish Airlines, Qatar Airways zajmując się Reveue Managementem, Dystrybucją, Revenue Development dla wielu krajów Europy i Afryki Płn. Prowadził wiele projektów międzynarodowych, których wartość niejednokrotnie przewyższała 70 milionów funtów brytyjskich. Pracując dla British Airways wprowadził nowe struktury cenowe, konkurujące z tanimi przewoźnikami, we wszystkich krajach Europy Wschodniej, Centralnej i Południowej, jak również prowadził wiele projektów z zakresu analizy zachowań podróżnych, w celu optymalizacji cen i dystrybucji cen, optymalizacji kanałów sprzedaży, analizowania danych,  Do branży hotelarskiej powrócił jako Dyrektor Dystrybucji Revenue Management i eCommerce dla sieci hoteli Accor posiadającej 62 hotele w Polsce. Następnie pracował dla startupu YieldPlanet, w którym najpierw był doradcą, a potem prezesem. Obecnie jest konsultantem i szkoleniowcem dla hotelarzy, ekspertem w dziedzinie Revenue Management, właścicielem portalu www.szkoleniahoteli.pl oraz www.eliteadvices.com, które specjalizują się w edukacji, coachingu i outsourcingu z dziedzin eCommerce, Revenue Management i Dystrubucji dla hoteli.

 

Andrzej Gondek

DSC_8107  AC14_TOTAL FINAL SELECTION-1476 Last Desert 2014 1276

Od 17 lat związany z branżą farmaceutyczną. Były Dyrektor Zarządzający w firmie Adamed, obecnie pełni funkcję Dyrektora Generalnego w Glenmark Pharmaceuticals Polska.  Prezes Fundacji Wybiegaj Marzenia.

Pasjonat biegów długodystansowych. Pierwszy Polak w historii i jeden z 47 osób na świecie, który przebiegł w jednym roku kalendarzowym 4 pustynia świata wchodząc do elitarnego klubu 4Deserts Grand Slam.

Mówca motywacyjno-inspirujący i autor wydanej w 2014 roku książki „ Granice są w Nas”.

 

Tomasz Karwacki